Motorlu Araçlar

ve Sanayi Contaları

ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLER | İLETİŞİM
 

 

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ


  Çok Katlı Slindirik Contalar

  Çok Katlı Çelik Contalar

  Slindirik Kapak Contaları

  Spiral Sarımlı Contalar

  Lens Contalar

  Ondüleli Contalar

  Yivli Contalar

  Grafik Contalar

  Teflon Contalar

  Kauçuk Contalar

  Otomotiv Contaları

  Sanayi Contaları

 

CONTA BİZİM İŞİMİZ


Tek Conta Sanayii

 
Tel : 0212 567 46 37 (pbx)
Faks : 0212 576 42 22
 

HAKKIMIZDA   


Yılların verdiği mesleki tecrübe ve ustalık tecrübemizi kurduğumuz Tek Conta Sanayii firmamız ile daha kurumsal ve daha profesyonel bir anlamda müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşulları düşünerek en ekonomik çalışmayı müşterimize en kaliteli ürünü en uygun koşullarda sunmayı hedefliyoruz sektörümüzde gelişen teknoloji ve yönetmelikleri çok güncel biçimde takip ediyoruz böylece en son standartlarda uygun ürünler sunuyoruz.

Firmamız motorlu araçlar ve sanayi contaları üretmekte ve sunmaktadır. Kaliteli ürün sunmanın ilk şartı olarak gördüğümüz kaliteli hammadde kullanımı ve kaliteli işçilik prensibi ile hareket etmekte ve buna bağlı olarak en kaliteli ürünü sunmaktayız.

Ustalık gerektiren uygulamalardaki personelimizi sürekli eğitiyoruz, hem mesleki bilgi ve tecrübe hem de müşteri ilişkileri alanında yürüttüğümüz bu katkı ile müşterilerimize bilgi ve iletişim anlamında güçlü personelimizle hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 


 
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |   İletişim

Tek Conta Sanayii Motorlu Araçlar ve Sanayi Contaları  Tel: 0212 567 46 37 (pbx)     Fax: 0212 576 42 22

Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Tek Conta Sanayii Buradaki bilgiler hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz kaynak gösterilmeden kullanılamaz.